ul. Mickiewicza 11a | 57-340 Duszniki-Zdrój | tel. 600 920 525

Apartament „Casablanca”

Noclegi Duszniki Zdrój

Noclegi Duszniki Zdrój

Pomyśl tyko – być jak Humphrey Bogart i Ingrid Bergman, w romantycznej scenerii, zupełnie oderwać się od szarej rzeczywistości i mieć do dyspozycji apartament z antresolą, łożem małżeńskim, dwoma pojedynczymi łóżkami oraz rozkładaną kanapą. Casablanka posiada oddzielny, w pełni wyposażony aneks kuchenny, bezprzewodowy dostęp do Internetu, 55-calowy telewizor z bogatą ofertą programową i komfortową łazienkę. Pokoje gościnne "Za kinem", w trosce o swoich Gości, poza miłą, uśmiechniętą obsługą zapewniają również ręczniki kąpielowe i suszarkę do włosów.W apartamencie „Casablanca” jest do dyspozycji 6 miejsc noclegowych, plus możliwa dostawka dla małego dziecka w postaci wygodnego łóżeczka oraz taras o pow. 18m2. Wszystko dla Twojego wspaniałego wypoczynku.

Położenie pensjonatu „Za kinem” w samym sercu Ziemi Kłodzkiej ma olbrzymie znaczenie przy wyborze tras i miejsc do zwiedzania, wypadów narciarskich (biegowych lub zjazdowych) czy turystyki pieszej bądź rowerowej. Chętnie pomożemy w wyborze tras i podpowiemy co koniecznie trzeba zobaczyć, a na co lepiej nie tracić czasu.

Nawet nie próbuj sobie wyobrazić jak dobrze wypoczniesz, ile zwiedzisz i jak dużo zaoszczędzisz wybierając komfortowy apartament „Casablanca”. Przestań się zastanawiać – spokojnie stać Ciebie na wygody rodem z klasycznej, romantycznej opowieści. Bądź jak Richard i Lisa...