ul. Mickiewicza 11a | 57-340 Duszniki-Zdrój | tel. 600 920 525

Pokój „Avatar”

NOCLEGI DUSZNIKI ZDRÓJ

NOCLEGI DUSZNIKI ZDRÓJ

James Cameron to mistrz nad mistrzami, dlatego jeden z naszych pokoi wyróżniliśmy nazwą jego bodaj najlepszego dzieła. Klimat i różnorodność przyrody Ziemi Kłodzkiej przypominają tę z Pandory, i chociaż nie ma tu „pływających w powietrzu” wysp to kolory późnej jesieni bardzo przypominają krajobrazy planety Pandora.

Jeśli Eywa skieruje tu Twoje kroki czekać na Ciebie będą cztery miejsca noclegowez możliwością dostawki łóżeczka dla małego dziecka, komfortowo wyposażony pokój z 46-calowym telewizorem (a jakże – 3D), łazienką, bezprzewodowym dostępem do Internetu, ogólnodostępną kuchnią, sympatyczną, pomocną obsługą oraz mającym na wszystko „oko” Jake'iem Sully'm. Pokoje gościnne "Za kinem", w trosce o swoich Gości, poza miłą, uśmiechniętą obsługą zapewniają również ręczniki kąpielowe i suszarkę do włosów.

Zauważyłeś już pewnie, że dużą wagę przywiązujemy do czystości naszego obiektu. Chcemy, aby każdy gość czuł się u nas dobrze i żeby nasze pokoje były miejscem do jakiego chce się zawsze wracać.

Wiemy, iż usytuowanie obiektu noclegowego ma kolosalne znaczenie przy planowaniu tras turystyki pieszej bądź rowerowej, nie wspominając o wyborze szlaków i miejsc do zwiedzania. Wypady narciarskie (biegowe lub zjazdowe) są równie ważne – pomagamy więc w zdobywaniu karnetów na wyciągi oraz pokazujemy liczne trasy do uprawiania narciarstwa biegowego – zarówno po stronie polskiej, jak też u naszych czeskich sąsiadów. „I see You...”

Noclegi Duszniki Zdrój


Pokój AVATAR